Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Czy możliwy jest ślub na Maderze bez świadków?

Cześć Kochani!

Dziś chciałabym poruszyć temat posiadania świadków przy organizacji ślubu na Maderze, która wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na mapie europejskich destynacji ślubnych. Otrzymujemy wiele pytań od Was dotyczących wymagań formalnych, świadków oraz innych szczegółów związanych z celebracją na tej przepięknej wyspie. Postaram się rozjaśnić niektóre kwestie, które mogą Wam towarzyszyć podczas planowania tego wyjątkowego dnia.

1. Świadkowie przy ślubie cywilnym

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy na Maderze konieczne są świadkowie przy ślubie cywilnym. Otóż, nie ma takiego wymogu! Funkcję świadka pełni tłumacz pary młodej, co jest zresztą rozwiązaniem bardzo praktycznym, zwłaszcza jeśli nie mówicie płynnie po portugalsku. Tłumacz jest kluczową postacią, która pomoże Wam w zrozumieniu wszelkich formalności i uroczystości.

2. Świadkowie przy ślubie kościelnym

W przypadku ślubu kościelnego lub konkordatowego konieczne jest posiadanie dwóch świadków w kościele. To tradycyjne wymaganie, które dotyczy większości ceremonii kościelnych.

3. Formalności załatwiane na miejscu

Wszystkie formalności związane ze ślubem są załatwiane podczas Waszego pobytu na Maderze. To oznacza, że nie ma konieczności wcześniejszego przyjazdu, aby załatwić wszelkie dokumenty. Warto jednak pamiętać, żeby być zorganizowanym i wysłać wcześniej do organizatora ślubu niezbędne dokumenty do zawarcia ślubu na Maderze.

Wybierając Maderę na miejsce Waszej wymarzonej celebracji, możecie być pewni, że stworzycie niezapomniane wspomnienia, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że Madera nie wymaga obecności świadków podczas ślubu, co czyni ją idealnym miejscem dla par pragnących intymności i samodzielności w tym wyjątkowym dniu.

Mam nadzieję, że te informacje będą dla Was pomocne w planowaniu Waszego wymarzonego ślubu bez świadków na Maderze. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, śmiało pytajcie. Chętnie Wam pomogę!

Dane kontaktowe

Zapraszam na oficjalny instagram firmy Śluby Madera gdzie możecie zobaczyć nasze wcześniejsze projekty

https://www.instagram.com/slubymadera/

Ciepłe pozdrowienia,

Ewa Brok de Baraban

Ślub bez świadków
Ślub bez świadków