Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera
Nagłówek - O nas

Właścicielka agencji "Śluby-Madera"

Nazywam się Ewa Brok de Baraban, posiadam wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów. Na Maderze zajmuję się kompleksową organizacją ślubów.

 Madera to wyspa wiecznej wiosny, a sezon ślubny trwa tutaj przez cały rok. Coraz więcej osób decyduje się, aby ten niepowtarzalny moment spędzić w miejscu niestandardowym i bajkowym, a takim miejscem jest właśnie Madera.

Niezależnie od charakteru zaplanowanego wydarzenia gwarantuję doskonały efekt dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z prestiżowymi partnerami.

Jak powstała Agencja Śluby-Madera?

Moją inspiracją dla założenia Agencji stał się mój własny ślub, kiedy to sama poszukiwałam firmy, która zorganizowałby mój wielki dzień na Maderze.

Ponieważ jestem osobą bardzo wymagającą i szczegółową stwierdziłam, że najlepiej sama podejmę się tego zadania. Mając doświadczenie w organizacji eventów i jednocześnie mieszkając na wyspie zrealizowałam to, co sobie zaplanowałam. Najpierw odbył się mój ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Santa Cruz. Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego przebiegła w kameralnym gronie. Następnie kilka dni później odbył się mój ślub kościelny i wesele. Zaproszonych zostało wielu gości z Polski i zagranicy. Impreza udała się wyśmienicie. Dzień był bardzo ciepły i słoneczny. Goście, pogoda i humory dopisały. Bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. Ślub był niepowtarzalny, wyjątkowy i niestandardowy. Z pewnością moim gościom na stałe pozostał w pamięci.

Zachęcam do zadawania pytań.

Zapytaj o wycenę ślubu