Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Nowy Rok 2023 i nowe usługi oferowane przez firmę Śluby Madera

Rok 2022 należał do bardzo udanych jeśli chodzi o turystykę na Maderze, a rok 2023 niewątpliwie będzie kolejnym okresem naznaczonym kilkoma ważnymi zdarzeniami i one będą za sobą pociągać wiele wyzwań stojących przed całą branżą turystyczna, do której należy również turystyka ślubna.

Musimy pamiętać, że przychodzi nam żyć i działać w okresie działań wojennych na Ukrainie, w okresie pandemii, okresie wysokiej inflacji i wielu innych czynników, które maja wpływ na turystykę. Z drugiej strony ważnym czynnikiem jest rozwój linii lotniczych na wyspie, a w szczególności połączeń lotniczych pomiędzy Maderą, a Polską. Linia Wizzair zaoferowała Polakom regularne, bezpośrednie i atrakcyjne cenowo przeloty z Katowic oraz Warszawy na Maderę poszerzając tym samym liczbę dostępnych lotów na Maderę. Przypomnę, że do roku 2022 jeśli chcieliśmy przelecieć bezpośrednim połączeniem lotniczym na Maderę, to musieliśmy wykupić loty czarterowe za pośrednictwem biur podróży Itaka, Tui lub Rainbow. Polska zachodnia może skorzystać z bezpośrednich połączeń na Maderę, które oferują linie Easyjet z Berlina lub Smartwings z Pragii.

Ułatwienia lotnicze sprawią , że Polacy wybierając się na Maderę w większym stopniu będą mogli skorzystać z kwater prywatnych szczególnie, gdy w obecnych czasach wrażliwość na koszty jest wyższa. Idąc z duchem czasu firma Śluby Madera również oferuje swoim klientom sprawdzone domy oraz apartamenty na wynajem.

Współpracujemy również z lokalnymi wypożyczalniami samochodów, które oferują ekonomiczne auta z pełnym ubezpieczaniem, bez depozytu, kaucji oraz kart kredytowych w bardzo dobrych cenach.

Pamiętajmy również o ważnym aspekcie zorganizowania czasu wolnego na wyspie i w tym celu współpracujemy z polskim przewodnikiem, znanym i cenionym polskim turystom Ryszardem Baraban, który zajmuje się organizacją wycieczek grupowych jak i indywidualnych. Ryszard jest trzecim Polakiem, który osiadł na stałe na Maderze i z wielkim zaangażowaniem pokaże Państwu Maderę. Zapraszamy do odwiedzenia jego oficjalnej strony

https://www.madera-wycieczki.pl/wycieczki/

Konsumenci w obecnych czasach uważniej wybierają miejsca, w których faktycznie zostawią pieniądze dlatego wyszliśmy im na przeciw i wszystko co potrzebują do zorganizowania ślubu i pobytu na Maderze znajdą w jednym miejscu – w firmie Śluby Madera!