Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Madera – infomacje dla osób przyjeżdzających na wyspę

Jeśli chcielibyście dowiedzieć czegoś więcej na temat Madery, to zapraszam na moją facebookową grupę na temat wyspy o nazwie Madera

https://www.facebook.com/groups/maderawyspa

Grupę prowadzę od ponad roku i dzielę się na niej wiarygodnymi informacjami na temat wyspy. Tak więc, jeśli szukacie wiarygodnego i niekomercyjnego źródła dotyczącego Madery, to zapraszam na moją grupę. Grupa jest bezpłatna i stała się polskim forum na Maderze, gdzie członkowie mają dostęp do wszelkich informacji dotyczących wyspy. Mogą zadawać pytania jak i również dzielić się swoim doświadczeniem związanych z pobytem na Maderze.

Na grupie znajdują się informacje na temat wypożyczalni samochodów, wycieczek po wyspie, lewad, wynajmu apartamentów, lotów, dobrych restauracji, ślubów, hoteli czy też wymagań związanych z Covid-19 oraz aktualizacjami w tej dziedzinie. Na grupie zamieszam również informacje zwiane z zakupem i sprzedażą apartamentów i domów na wyspie.

Zachęcam do dołączenia do grupy albowiem jest to jedyna grupa niekomercyjna prowadzona przez osobę, która na tej wyspie mieszka i doskonale orientuje się jej realiach .

Serdecznie zapraszam na moją facebookową grupę Madera https://www.facebook.com/groups/maderawyspa

Ewa Brok de Baraban