Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Madera najbezpieczniejszym miejscem na świecie w czasach coronavirus

Madera, niewielka wyspa na Oceanie Atlantyckim, dostępna kiedyś tylko dla arystokracji oraz ludzi bogatych, coraz bardziej otwierająca się na turystykę komercyjną, w czasach pandemii COVID – 19 w niewielkim stopniu ucierpiała. Na Maderze do dnia 25.07.2020 przeprowadzono 39870 testów na coronavirusa, w tym momencie jest 8 osób zarażonych wirusem, które są odseparowane od reszty społeczeństwa, 97 wyzdrowiało i nie zanotowano zgonów związanych z zachorowaniem na Covid -19. Nie będzie przesadnym stwierdzenie, że Madera w tym momencie jest najbezpieczniejszym miejscem na świecie jeśli chodzi o zachorowalność na coronavirusa. 

Wszelkie środki ostrożności zostały zachowane, w miejscach publicznych zamkniętych należy nosić maseczki oraz odkażać ręce środkami dezynfekującymi, a osoby przybywające na wyspę są testowane na obecność Covid-19.

Od 1 lipca 2020 Madera ponownie została otwarta dla turystów i na wyspę odbywają się regularne loty z krajów europejskiej takich jak Niemcy, Francja, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Belgia, Hiszpania oraz Wielka Brytania. 

Osoby , które przylecą na wyspę i nie posiadają testów PCR zrobionych max 72 h przed przylotem na Maderę, muszą się poddać obowiązkowym testom na Covid -19, które przeprowadzane są na lotnisku za darmo. Procedura robienia testów nie zajmuje dłużej niż 1h, a po przeprowadzonym teście, osoby te udają się do swojego miejsca pobytu na Maderze. Na wynik czeka się do 12h. Dzieci poniżej 12 roku życia, nie są poddawane testom na coronavirusa. 

Należy również pamiętać, że do 12h przed przylotem należy wypełnić kwestionariusz, który znajduje się na stronie regionalnego departamentu zdrowia IASAUDE:

http://madeirasafe.com

Kwestionariusz również znajduje się na stronach linii lotniczych, które mają połączenia z Maderą.

Zachęcam wszystkich do przyjazdu do tego małego raju na ziemi i do skorzystania z usług mojej firmy Śluby Madera.