Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Nowy Rok 2020: Nowy Rok nowe postanowienia i plany

Nowy Rok to nowe postanowienia oraz plany. Ślub na Maderze mógłby być jednym z nich….

Nowy Rok to nowe postanowienia i plany. Ja planuję dalszy rozwój mojej agencji ślubnej. Zeszły rok był dla mnie szczególny i wyjątkowy. Po wielu miesiącach udało mi się stworzyć agencję dla wyjątkowych klientów, którzy chcieliby wypowiedzieć sakramentalne „Tak” w jednym z najpiękniejszych miejsc na naszym globie. Nawiązałam współpracę z rzetelnymi partnerami, z którymi organizuję różnego typu śluby. Zorganizowałam kameralne imprezy plenerowe, ale również śluby z tak zwaną „pompą”;).

Ciesze się, że mogę spełniać marzenia moich klientów w tym wyjątkowym dniu. Życzę sobie żeby ten rok przyniósł mi więcej ślubów do zorganizowania, więcej uradowanych klientów, więcej wyzwań oraz więcej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Chciałabym aby moja agencja stała się rozpoznawalna na rynku polskim oraz pierwszą preferencją przy wyborze agencji, która zorganizuje Państwu wymarzoną uroczystość na pięknej Maderze.

Życzę wszystkim naszym Parom miłości, szczęścia i radości oraz uśmiechu każdego dnia. Aby ten Nowy Rok przyniósł Wam wiele pięknych i niezwykłych chwil.

Pozdrawiam serdecznie,

Ewa Brok de Baraban