Śluby-Madera

Agencja ślubna /wedding planner/ Madera

Witam Was serdecznie

Witam wszystkich bardzo serdecznie na mojej nowej stronie internetowej dotyczącej ślubów i eventów organizowanych na Maderze.

Madera zachwyca i przyciąga. To idealne miejsce na zawarcie małżeństwa, obchodów rocznicy ślubu, organizacji zaręczyn czy też po prostu wypoczynku. Taki event zorganizowany na wyspie jest nietuzinkowy, oryginalny,a przede wszystkim niezapomniany. Madera to wyspa wiecznej wiosny, więc sezon ślubny trwa tutaj przez cały rok.

Widok na ocean

Łatwość zorganizowania imprezy, piękna pogoda, krótkie terminy realizacji oraz cena, to coś co przyciąga na wyspę przyszłych nowożeńców z całego świata. Madera to 286 dni słonecznych w ciągu roku co nie oznacza, że w pozostałych 79 dniach tego słońca tutaj nie ma- jak to mówią tubylcy- na Maderze jest zawsze słońce tylko czasami trzeba go poszukać 🙂

Gdy w Polsce szarość, plucha i mróz tutaj najniższe temperatury nie schodzą poniżej 15 stopni Celsjusza, a nas otacza zieleń i piękne kwiaty i drzewa owocowe. Madera nazywana jest wyspą arystokratów, bo jeszcze do niedawna była dostępna cenowo dla najzamożniejszych tego świata. Od kilkunastu lat Madera otworzyła się na turystów, których oczarowuje swoim urokiem. W wyspie można się zakochać na zawsze i takie są tutaj zawarte śluby – na zawsze.

Przyszli Państwo Młodzi mogą wybrać opcję gdzie i jak chcieliby aby ich ślub został zawarty czy to w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy to ślub w ogrodzie, czy też na plaży nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, czy też nad urwiskiem albo na katamaranie – wszystko można zorganizować.

Widok z hotelu

Nawet osoby po rozwodach pragnące ponownie stanąć na ślubnym kobiercu w kościele mają szansę na zawarcie takiego ślubu bez uprzedniego rozwodu kościelnego.

Pary tej samej płci pragnące zawrzeć związek małżeński są również u nas mile widziane – bardzo chętnie pomogę w organizacji ślubu.

Ja po prostu spełniam marzenia o tym najważniejszym dniu w życiu więc nie szukajcie dalej bo jesteście w dobrym miejscu i dobrych rękach.

Pozdrawiam Was ciepło i czekam na kontakt.
Ewa